Zadajte výraz...

Príslušenstvo

V sekcii sa nachádza 3 produkty
Radiť podľa

ASFALTOVÉ HYDROIZOLAČNÉ PÁSY

Spoľahlivá a kvalitná hydroizolácia Vašich stavieb od základov až po strechy.

 

-V ponuke viac ako 30 druhov oxidovaných a modifikovaných asfaltových pásov.

-Bitumelit PR5 – TOP materiál pre mosty, najpoužívanejší mostový pás na Slovensku

-Samolepiace asfaltové pásy – výborná voľba pre aplikáciu bez použitia plameňa horáku

-Zelené strechy – spoľahlivá hydroizolácia pre strešné záhrady

-Certifikované materiály

 

Najviac používaná a desaťročiami overená technológia hydroizolácie stavieb. Široké možnosti použitia na hydroizoláciu spodných stavieb proti zemnej vlhkosti, tlakovej vode, ochrana proti radónu a hydroizoláciu plochých striech a terás. Asfaltové pásy ponúkame ako oxidované tak modifikované.

 

OXIDOVANÉ ASFALTOVÉ PÁSY  sa vyznačujú dobrou spracovateľnosťou, nižšou elsaticitou a plasticitou a veľmi priaznivou cenou.  Asfaltové pásy (tzv. lepenky) majú povlakovú hmotu vyrobenú z oxidovaného asfaltu. Používajú sa ako vodotesná izolácia menej náročných stavieb, ako parotesná a provizórna izolácia proti zrážkovej vode alebo ako separačné vrstvy. V stavebníctve sa využívajú už dlhú radu rokov a pri správnom použití predstavujú veľmi spoľahlivú izoláciu proti vode jak pri použití na strechy, tak pre spodné stavby.

Spôsob aplikácie : Pásy sa spracovávajú lepením alebo natavovaním  na vhodný podklad. Minimálna teplota ovzdušia vlastného pásu pri spracovaní je +5 °C. Veľkosť podzdĺžnych spojov 100 (min. 80) mm, veľkosť priečnych spojov 150 (min. 120) mm.

 

 

MODIFIKOVANÉ ASFALTOVÉ PÁSY v porovnaní s klasickými (oxidovanými) asfaltovými pásmi majú mnohonásobne väčšiu ťažnosť, vyšší bod mäknutia povlakovej hmoty a vysokú mechanickú odolnosť pásu pri mínusových teplotách. Sú vhodné na hydroizolácie plochých striech a spodných stavieb. Používajú sa na všetky aplikácie vodotesných, parotesných a protiradónových systémov obzvlášť pre stredne a viac náročné stavby a všade tam, kde sú kladené vyššie nároky na vodotesnosť izolácií a dlhodobú životnosť. 

Spôsob aplikácie : Pásy sa spracovávajú lepením alebo natavovaním na vhodný podklad. V prípade lepenia ne nutné použiť špeciálne lepidlo. Minimálna teplota ovzdušenia i vlastného pásu pri spracovaní je 0 °C. Veľkosť pozdĺžnych spojov je 100 (min. 80)mm, priečnych spojov 150 (min.120) mm.

Hydroizolácie mostov: pásy sa spracovávajú sko jednovrstvové  plnoplošným nastavením na primárnu vrstvu z hmoty na báze asfaltu alebo epoxidovaných živíc s ochrannou vrstvou živíc s liateho asfaltu alebo asfaltového betónu.

 

 

Zobraziť viac...
1